сірий колодязь бас на 4+, високий на 5, середній 5+.... -І звичайно, що мене засмутило: 1. Обіцяв чорний, але прийшов різних кольорів.. ! що є не зовсім адекватна робота складу + незнання своїм менеджерам, які відправляють їм замовлення на упаковку! 2. КитайГузлотка гучності на початку відвалилася від колонки з проханням про героїн (у мене його при собі, на жаль, не було), але я вийшла з ситуації і запропонувала -цей вузькоокий виріб, клей для взуття! З тих пір цей безОвесно ПлаСмасово-Китайський жебрак, міцно посаджений і мабуть не збирається зістрибувати! Ну, здається, це не велика справа, думаю, більше просити не буду) <<<і так взагалі все ОК! >>>