Главная

Информация

Просмотренные товары

AirPods I8-TWS mini ,Бездротові навушники, Беспроводные

Новый товар

2 навушника AirPods iFans i8-TWS mini
- Бокс-Power Bank для зберігання і зарядки.
- Зарядний пристрій

Подробнее

$ 16.00

Описание

luetooth навушники iFans i8-TWS mini це якісна і максимально наближена до оригіналу репліка бездротових навушників Apple AirPods за бюджетною ціною. Розмір навушників і візуальний вигляд максимально схожий на оригінал.

i8-TWS mini налаштовуються досить легко, синхронізація з пристроєм відбувається майже миттєво. Синхронізація з усіма продуктами Apple (iPhone, Apple Watch, iPad, Mac), та Android. 
Крім того, їх можна підключати до планшетів, комп'ютерів і будь-яких пристроїв, що працюють на популярних операційних системах. 

Навушники швидко заряджаються, відрізняються зручною конструкцією, популярним та упізнаваним дизайном. В комплектацію входить бокс-Рower Bank для зарядки навушників в портативному режимі.

Якісний вбудований мікрофон. Є функції паузи і перемикання пісень при натисканні на бічну кнопку. Гарнітуру iFans i8-TWS mini можна використовувати не тільки для прослуховування аудіозаписів, але і для розмов. При цьому якість звуку не гірша ніж у провідних моделях. Мікрофон присутній в кожному навушнику, що дозволяє співрозмовнику чути голос без стороннього шуму, тріску і перешкод.

- Тип підключення: Bluetooth 4.2
- Час роботи в режимі прослуховування музики: до 2 годин
- Час роботи в режимі розмови: до 2-3 годин
- Час зарядки навушників в Power bank (кейс): 30 хвилин
- Час зарядки Power bank: 1 ч. (батарея 60 мАг)